Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na komisariacie. Jak zginął 25-letni Igor? (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2017 r. o 16:59 Powrót do artykułu
postepowanie prowadzi prokuratura a my prowadzimy czynnosci wyjasniajace....hehehahahha zenada!!!! Polska Policja tak sie zajmuje zwykłymi obywatelami!!! tymi co powinna sie zajmowac w taki sposob niestety nie rusza....- bo wie ze Oni by im mordki poretuszowali wczesniej czy pozniej...niestety smutna rzeczywistsc. Przykro mi ze takich mamy funkcjonariuszy, a co do postepowania itd...Ci co sa w tym systemie od dawna razem- nigdy siebie nawzajem nie rusza- tak wiec co z tego ze prokuratura cos prowadzi...ano prowadzi cos na papierze..wynik jest znany jak zawsze..umorzono z braku dowodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy twierdzą ze policjant to nie zawód tylko stan umysłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten pan naprawdę był tak agresywny, że musieli zakłutego w kajdanki potraktować jeszcze paralizatorem? Ale odwaga - gość skłuty obrączkami, a oni go jeszcze prądem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Powinni typa zastrzelić zanim go na komisariat zabrali. A tak przez zaćpanego dresa mają problemy. Policja powinna mieć uprawnienia zastrzelić takie scierwo bez konsekwencji by nie czuło się bezkarnie wtedy na naszych ulicach byłoby bezpiecznie.
 Odważny jesteś, że to pisząc nie boisz się konsekwencji. Nie znasz sprawy, nie wiesz jak było, a już odważny bo ukryty pod nieznanym nickiem zrobiłeś z zabitego człowieka "zaćpanego dresa" - jak to sie wyraziłeś. Widać, że nie cierpisz łobuzerstwa, ale w tym wszystkim trochę się zapętliłeś we własnych myślach wyładowując furię na zabitym (robiąc z niego winnego który słusznie został ukarany).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to *** ***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję rodzicom Igora, jestem poruszona tym zdarzeniem, mam syna w tym wieku. dziwię się, dlaczego policji nie zależy na wyeliminowaniu takich zwyrodnialców ze swoich szeregów. Mają chronić obywateli, a nie ich katować. Myślę o księdzu Popiełuszce i metodach SB. Czy nas tak będzie traktować policja? wozić zakneblowanych w bagażnikach samochodów? aby wydobyć zeznania po ich myśli? Bardzo mi żal, bardzo mu współczuję i pytam dlaczego przed śmiercią zapamiętał tylko bicie, przemoc i upokorzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z chęcią bym chciał zpodkac tego pajaca w munduze a zresztą ulica go trafi i to nie groźba tylko obietnica.Zkomentował. R. Zasada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kokos pajacu ja się podpisałem. a ty co taki chojrak jesteś to może się ustawiamy i zobaczysz jak ci wy***e gazem a potem prondem zobaczysz jak to milo.zkomentował r.zasada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.Zasada modro jesteśmy z tobą niebawem wszyscy wyjdą na ulice za to co się dzieje w tym kraju.Szacunek za Odwage."P.Zgierski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO KROCHMALISZ A GDYBY TO BYŁ TWÓJ SYN ? nIKT NIE MA PRAWA ODBIERAĆ ŻYCIA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI. ZA TEN CZYN POWINIEN ZGNIĆ W KRYMINALE ALE TEN STRÓZ PRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy postawiono już zarzut morderstwa tym bydlakom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKURWYSYNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie i wieloletnie kary więzienia. To były bestialskie tortury. Gdzieś na górze ktoś musiał dać zezwolenie na takie zachowanie. Wszystko w pogoni za sukcesem i w oczekiwaniu premii. Ty możesz być nastepny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane pizdy bezbronnego chlopaka ich nie powinno sie wsadzic do wiezienia ich powinno sie wywiezc do lasu i tak samo urzadzic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acab dlatego sie nie ufa policji ! Trzymaj sie tam mordo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów to jest człowiek lepiej zwierzęta traktuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dzis jest przyjmowany do policji. Prawie każdy i to prosto z ulicy. Co umieją... To co robi ulica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo policja!bandyci!I tacy ludzie chorzy psychicznie mają nas chronic.sadysci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nie normalne co dzieje się w tym kraju!Nie długo strach będzie z domu wyjść bo Cię pseudo policjant zatucze bo mu się tak będzie podobać.tragedia!szkoda chłopaka taką śmierć!nie można znecac się nad ludźmi w żadnym wypadku.ten pies powinien być podpięty do budy i na łańcuchu z prądem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić to samo winnym śmierci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...